Чому модно жити без пластику та поліетилену?

Компанія «Текстиль-Контакт» функціонує в багатьох сферах легкої промисловості і намагається постійно радувати своїх покупців розширенням асортименту продукції, що випускається.

У минулому році «Текстиль-Контакт» запустив виробництво еко-сумок власного бренду, які дуже швидко зайняли почесне місце одного з найбільш популярних товарів.

Цей проект, насамперед, має соціальну спрямованість і покликаний боротися за збереження чистоти міста і країни в цілому. Причому, кошти, виручені від продажу еко сумок, планується направити на благодійні проекти.

Використовуваний у всіх сферах діяльності пластик забруднює екологію. Вироби з поліетилену забруднюють планету і не є безпечними для людей. Полімери розкладаються за 300-400 років, а термін використання виробів з них іноді не перевищує декількох хвилин. І створюються цілі полігони сміття, що лежать і гниють роками.

У всьому світі йде боротьба за збереження екології, здійснюється перехід на використання екологічно чистих матеріалів.

«Текстиль-Контакт» також запропонував альтернативу пластику – модну багаторазову еко сумку з текстилю.

Еко сумки від «Текстиль-Контакт» виготовляються з екологічно чистих матеріалів:

  • на основі натуральних волокон;
  • поліестеру з додаванням натуральних волокон;
  • переробленої сировини.

Еко сумки з натуральних матеріалів виготовляються з нефарбованих волокон льону або бавовни, а також волокон бамбука, кукурудзи і навіть з дубленої рослинними екстрактами шкіри. Такі сумки здатні витримувати значну вагу, досить презентабельно виглядають і можуть використовуватися як основна сумка для повсякденного носіння.

Еко сумки з поліестеру з додаванням натуральних волокон міцні, добре стираються, місткі і недорогі.

З переробленої сировини виробляють оригінальні і недорогі еко сумки.

«Текстиль-Контакт» надає великий вибір еко сумок на будь-який смак.

Еко сумки від «Текстиль-Контакт» шиються як за стандартними розмірами, так і на замовлення за розмірами, наданими замовником. Це чудова упаковка для будь-якої габаритної продукції.

На тканинну сумку за бажанням замовника наноситься зображення, текст або логотип. Різноманітність конструкцій дозволяє носити не тільки в руці, але і на плечі.

Вибрати еко сумки від «Текстиль-Контакт» можна в мережі магазинів «Каштан» або замовити в інтернет-магазині tk.ua.

Отже, навіщо еко сумки потрібні?

Кожен, хто замислюється про екологію і збереження планети – вибирає еко сумку, а не поліетиленовий пакет.

Використання еко сумок в повсякденному житті є проявом дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Зроблені з недорогого матеріалу еко сумки заощадять сімейний бюджет, вони легкі, не займають багато місця і при цьому є багаторазового використання – здатні замінити сотні поліетиленових кульочків.

Крім того, еко сумка виглядає презентабельніше поліетиленового пакету, не порветься в найнесподіваніший момент і головне – послугує захисту навколишнього середовища від забруднень.

Турбота про навколишнє середовище – дуже важливе питання. Весь світ відмовляється від поліетиленових упаковок на користь еко сумок.