Асортимент тканин для дачних альтанок у Текстиль-Контакт

Корисний відпочинок не можна уявити без свіжого повітря та щебетання птахів. Таке задоволення можна отримати тільки на природі незалежно, це дача в лісі або будиночок на березі озера. Оформлення альтанок, як і внутрішнє житлове приміщення, вимагає правильного підходу. Дуже важливо створити комфортну, затишну атмосферу, а зробити це можна, оформивши альтанку якісними захисними шторами.

Текстиль-Контакт пропонує матеріали від виробника, призначені для використання на вулиці. Такі тканини під впливом атмосферних опадів, ультрафіолету, бруду та пилу не деформуються і чудово захищають внутрішню частину альтанок та інших пристроїв.

Різноманітність тканин

Представлені над ринком матеріали класифікуються на дві групи:

 1. Тканинні полотна. Вважаються популярними при декоративному оформленні дачних веранд. Як правило, такі матеріали мають бути водонепроникними, сонцезахисними. Не допускається використання бавовняних, шовкових тканин. Найбільш відповідними вважається:
 • акриловий матеріал. Міцне полотно, яке витримує механічні пошкодження та атмосферні опади;
 • текстиль з тефлоновим покриттям. Тефлон наносять як водний розчин або тканину в процесі її створення, а також на поверхню готового текстильного виробу. Завдяки йому матеріал не пропускає вологу, не вигоряє;
 • подвійний блекаут із просоченням. Тканина із сатиновим переплетенням ниток, головною особливістю якої є здатність не пропускати світло. Спеціальне просочення, яким попередньо обробляється полотно, дозволяє йому відштовхувати вологу.

      2. Тенти призначені більше як захисний матеріал. Інтернет-магазин тканин «Текстиль-Контакт» пропонує декілька видів тентових матеріалів:

 • брезентові. Полотна створюються із скручених натуральних волокон льону, бавовни, джуту. Матеріал обробляється спеціальними захисними просоченнями. Завдяки цьому виріб має водовідштовхувальні, вогнетривкі якості;
 • поліестерові з полівінілхлоридним покриттям (ПВХ). Штучна тканина комбінованого складу, основою якої входять нитки поліестеру, нейлону. Завдяки спеціальному плетиву волокна міцно переплітаються між собою. Готове полотно оброблено шаром ПВХ.

Крім декорування альтанок, текстиль використовують у різних варіантах:

 • оформлення відкритих терас;
 • завіси для оформлення присадибних приміщень;
 • присадибні меблі;
 • гойдалки та гамаки.

Замовити та придбати брезент Текстиль-Контакт у будь-якому метражі з доставкою у всі міста України можна на сайті tk.ua.

Переваги та функціональність вуличного текстилю

 1. Прекрасно захищає від проникнення прямих сонячних променів.
 2. Приміщення закрите від сильного вітру та протягів.
 3. Завдяки водовідштовхувальному шару дощі не страшні.
 4. Захищають приміщення від проникнення різноманітних комах.
 5. Добре витримують температурний перепад.
 6. Добре приховують невеликі дефекти, що утворилися в альтанці.

Колірне рішення відіграє важливу роль при виборі тканин для альтанок. Щоб наголосити на затишній атмосфері, наш магазин пропонує широкий асортимент відтінків. У погану, негоду погоду укриття в яскравій кольоровій гамі зроблять відпочинок по-справжньому сонячним і теплим.

Рекомендації щодо догляду за тканинами для дачних терас

Завдяки своєму складу та нанесеним просоченням, матеріал, призначений для вулиць, не вимагає кропіткого, щоденного догляду. Досить забруднені місця протерти вологою ганчіркою змоченою в мильному розчині.