Акрилові скатертини від Текстиль-Контакт: особливості матеріалу та переваги використання

Текстиль-Контакт пропонує у великому асортименті тканини з акриловим просоченням для пошиття скатертин. Скатертні полотна покриті тонким шаром акрилу, щоб вироби з цього матеріалу були більш стійкими до зовнішніх впливів.

Домашній текстиль з просоченням практично не відрізняються своїм зовнішнім виглядом від звичайних скатертин, але експлуатаційні якості набагато практичніші. Не варто плутати з акриловою тканиною, це лише покриття натуральних, синтетичних або сумішевих матеріалів. Згідно з технічними нормами, акрилове просочення вважається екологічно чистим продуктом і не чинить шкідливого впливу на людину.

Кухонний текстиль з акриловим покриттям допоможе позбавити домогосподарок необхідності хвилюватися за чистоту.

Наноситься просочення у вигляді водного розчину двома методами:

 1. У процесі виготовлення тканини. Соткану тканину занурюють у розчин, добре просушують. При цьому зберігається хороша повітропроникність.
 2. Готова, зшита скатертина просочується просоченням. У разі вироби слабо пропускають повітря.

Магазин тканин “Текстиль-Контакт” пропонує каталог із зразками скатертинної тканини з акриловим просоченням у широкій палітрі кольорів та текстурі, з різноманітними принтами та малюнками.

Якими властивостями повинні мати полотна для скатертини з акриловим покриттям

Під час підбору тканини необхідно звернути увагу на головні її характеристики:

 • Густина. Завдяки високій щільності, тканина прослужить довше за постійного використання;
 • Матеріал повинен мати хорошу еластичність, щоб легко набувати форми столу;
 • Тканина не повинна ковзати.

Переваги кухонного текстилю з акриловим просоченням

 1. Водовідштовхувальні властивості. Волокна не вбирають пролиту рідину.
 2. Грязевідштовхувальні якості.
 3. Жирні плями від соусів не залишають плям.
 4. Тканина не електризується. Висока зносостійкість.
 5. Слабка усадка під час першого прання.
 6. Довго зберігає свій початковий колір.
 7. Матеріал чудово драпірується. Прикрашений ним круглий або овальний стіл, обрамлений фалдами, виглядатиме ошатно, стильно.

Тканина із акриловим захистом – практичне рішення для сучасної кухні.

Як використовують акрилові тканини від ТК «Текстиль-Контакт»

Скатертні акрилові тканини знайшли широке застосування в домашньому ресторанному побуті:

 • Скатертини;
 • Фуршетні спідниці;
 • Серветки.

Скатертина підходить як для сервірування святкового столу в урочисті дні, так і для щоденного використання на обідньому столі. Все залежить тільки від вибору матеріалу та його забарвлення. Традиційною популярністю користуються моделі у шляхетних стриманих тонах. Спокійна палітра столового оформлення ніколи не виходить із моди, вона є універсальною основою сервірувань будь-якого стилю.

Також чималу популярність завоювали в декоруванні приміщень з підвищеною вологістю, у виготовленні завіс, що не промокають.

Рекомендації щодо догляду

Рідина та забруднення зі скатертинної тканини з акриловим просоченням дуже зручно видаляти серветкою, а також чистити мильним розчином або протирати вологою ганчіркою. Скатертина можна прати руками або в автомат-машинці в щадному режимі при 30C. Глажка допускається з виворітного боку. Рекомендується використовувати рідкі миючі засоби, що не містять відбілювача.

Купити тканину на скатертину у будь-якому метражі можна у наших магазинах у Києві. Доставка замовленого матеріалу здійснюється у всі регіони України. Співпрацюємо лише з перевіреними кур'єрами.