Квест-кімната в музеї: що за нова ідея від засновників холдингу ТК-Груп?

Відомо всім, що компанія Текстиль-Контакт є першим в Україні холдингом, який одночасно реалізує в життя не тільки промислові бізнес-плани, але і бере участь в житті країни.

Компанія Текстиль-Контакт була заснована в 1995 році молодим підприємцем Олександром Соколовським. Підприємство займалося оптовими закупівлями і продажем текстильних виробів, привезених з країн Європи та Азії. Перша оптова закупівля тканин відбулася 1 квітня по бартеру з представниками бавовняного комбінату в Узбекистані. Куплені тканини продалися буквально за кілька днів, принісши непоганий заробіток Соколовському.

Після першого успіху, слава про таку компанію як Текстиль-Контакт полилася струмком, як втім і замовлення на тканину. Тепер підприємець тільки і встигав ввозити тканини і продавати їх в швидкі терміни. Клієнти Текстиль-Контакт були абсолютно різні: від великих фабрик до зовсім маленьких ательє. Багато клієнтів настільки прикипіли до співпраці, що підтримують партнерські відносини і до цього дня.

Чим крім ввезення тканин ще займається

компанія Текстиль-Контакт?

Крім імпорту та продажу тканин на території України, текстильно-промисловий холдинг займається самостійним виготовленням тканин. Для цього були взяті в оренду і обладнані комбінати і фабрики в різних регіонах України. За останніми даними, вироблення бавовняних матеріалів компанією Текстиль-Контакт покриває потреби населення на більш ніж 60%. Відповідно завдяки таким цифрам, підприємство визнано одним з лідерів на ринку легкої промисловості України.

Також, фабрики під керівництвом засновників холдингу випускають широку лінійку продукції домашнього текстилю. Серед них:

  • Комплекти постільної білизни для дорослих і дітей;
  • Піжами, сорочки та комплекти одягу для сну і відпочинку;
  • Халати, фартухи, текстильні серветки;
  • Покривала і пледи, наволочки і декоративні прикраси для інтер’єру.

Філія «ТК-Спецодяг» виготовляє продукцію для військової сфери – захисні костюми, одяг з водонепроникною і вогнетривкою функціями, спеціальне міцне і витривале взуття.

ТК-Стиль – фабрика в місті Чернігів. Побудована на базі колишньої фабрики, яка виготовляла спортивний одяг. Зараз на фабриці шиють жіночий, чоловічий та дитячий одяг. Не рідко компанія отримує спеціальні замовлення на пошиття одягу від знаменитих брендів.

Не забув Олександр Соколовський подбати і про витратні матеріали. Підприємство «ТК-Фурнітура» вже більш ніж 20 років займається закупівлею і продажем якісних елементів декоративної та повсякденної фурнітури. Продукція ввозиться з Європи і країн Азії, славиться високими показниками якості і привабливою ціною.

Що таке музей Текстиль-Контакт і що відомо про квест-кімнату?

Компанія Текстиль-Контакт в квітні цього року відзначила майже ювілей – цілих 24 роки роботи на ринку легкої промисловості України. За ці роки було дуже багато зроблено, багато витрачено сил і часу, але також і отримано багато успіху.

Озирнувшись назад, Олександр Соколовський і його партнери по холдингу вирішили зібрати найцікавіші і найважливіші експонати в маленькому офісі, назвавши це музеєм Текстиль-Контакт.

Ідея більш ніж цікава: в Україні це перший музей, який присвячений не письменнику або місту, а бізнес-компанії. Кожен бажаючий може ознайомитись з першими швейними машинками, які використовувалися у витоку компанії. Також, різні документи, архівні записи та фотографії. Вхід в музей відкритий для всіх бажаючих абсолютно безкоштовно і в будь-який день тижня.

І не встигла відгриміти новина про музеї, як засновники Текстиль-Контакт дорослих ЗМІ новою заявою. Тепер, щоб в музеї було більше відвідувачів, а дозвілля більш захоплюючим, компанія відкриває сезон квестів! Команди з декількох чоловік, друзі або співробітники – тепер будь-який бажаючий може потрапити в музей, шукати підказки, відповідати на питання і завдяки цьому знайти вихід з таємної кімнати.

Немає меж досконалості, розвитку і божевілля! Тому квест кімната в музеї – це точно не останнє нестандартне рішення Олександра Соколовського.