Фабрика “Барва” від Текстиль-Контакт: що за нитки виготовляють і як їх використовують?

Багато інформації відомо про компанію Текстиль-Контакт і багатопрофільний холдинг «ТК-Груп». Основними напрямками діяльності є самостійне виготовлення текстилю на комбінатах України, оптові закупівлі якісних іноземних тканин і продаж їх у будь-якому обсязі. Також, тканини від компанії Текстиль-Контакт часто використовуються у військовій сфері (при замовленнях Міністерства Оборони України), нерідко перемагають у тендерах серед комунальних підприємств України. Текстиль українського виробництва цінується у всьому світі, завдяки чому компанія і змогла вийти на такий високий рівень за 24 роки діяльності.

Які напрямки діяльності холдингу ТК-Груп відомі?

Первинним і основним напрямком є ​​закупівля тканин у закордонних партнерів. За багато років успішної діяльності керівник компанії Олександр Соколовський і партнери, зуміли побудувати лояльні відносини з багатьма країнами Європи та Азії. Завдяки вигідним умовам співпраці, українські жителі можуть вибирати тканину з широкого асортименту, віддаючи перевагу рядовим або ексклюзивним позиціям.

Але, незважаючи на походження тканин, компанія Текстиль-Контакт змогла побороти коливання валюти і представляти тканину населенню за досить демократичними цінами. Також відсутність кредитів, а повний розрахунок, дозволяє не залежати від коливання долара.

Які правила компанія Текстиль-Контакт завжди передбачає?

Якщо ще на початку шляху не поставити цілі і завдання, – напевно шлях виявиться критично коротким. Щоб уникнути руйнування компанії, власник Олександр Соколовський відразу виділив основні правила для роботи:

  • Якість. Всі куплені або вироблені тканини повинні відповідати стандартам якості. Не допускається на прилавки матеріал, який був забракований при експертному огляді. Також, в більшості випадків, при знайденому недоліку може бути виключена вся партія тканини. Довіра – це найважливіше, що може подарувати споживач виробнику, а, щоб не втратити довіру, потрібно слідувати по правильному шляху;
  • Ціна. Для того, щоб народ купував тканину, необхідно зробити товар доступним. Але, особливо важливо уникнути факту дешевизни шляхом скорочення якості товару. Це зовсім неприпустимо! І тому, завданням представників компанії Текстиль-Контакт є домовлятися з партнерами про знижки на великі партії товару, що купується. Далі мінімальна націнка і все, товар з’являється на полиці магазину за цілком доступною ціною;
  • Асортимент. Тільки з широкого асортименту текстилю в магазині тканин ТК можна вибрати ідеальний для вечірньої сукні або декоративною сумочки. Представники компанії Текстиль-Контакт на європейському ринку намагаються знайти найкращі тканини в різних кольорах, на будь-який смак споживача;
  • Швидкість. Ніхто не любить довгих очікувань і це факт. Тому, щоб уникнути критичних ситуацій і непорозумінь, співробітники компанії Текстиль-Контакт намагаються приймати і формувати замовлення швидко, незалежно від обсягу. Завдяки масштабному виробленню текстилю, на полицях складів завжди можна знайти необхідну тканину навіть у великому обсязі. Затвердження, формування замовлення і відвантаження – питання всього декількох днів.

Фабрика «Барва»: коли була відкрита, що виробляє?

Фабрика «Барва» була заснована в 2017 році з метою вироблення ниток, які необхідні для військової та промислової сфери. Як говориться в бізнес індустрії, – «Споживач завжди буде шукати найбільш доступний варіант, а якщо ж ні, – запустить виробництво сам». У даній ситуації так і вийшло з холдингом «ТК-Груп». Коли пропала можливість отримувати хороші нитки і за доступною ціною, у Олександра Соколовського і партнерів з’явилася ідея запустити власне виробництво.

Нитки від фабрики «Барва» є першими нитками, що виготовляються на території України. Зараз компанія працює над виготовленням таких видів:

  • Штапельні;
  • Армовані;
  • Текстуровані.

Перша пробна партія ниток Текстиль-Контакт виправдала свої надії та розлетілася вкрай швидко. Це подарувало надію всьому робочому складу на приємне і успішне майбутнє молодої фабрики «Барва».